KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15186041
nr 1518 6041
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färgetsningar, 5 st, Signerad, numrerad 30 upplaga, daterad 1976 cm, yttermått inklusive ram: 72x56 cm
måndag 30 januari 2023
kl 18:34:26
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson